کلینیک چکاپ تبریز شامل چه تخصص‌هایی است؟

کلینیک چکاپ تبریز در حال حاضر در تخصص‌های داخلی، قلب و عروق، زنان و زایمان، روانشناسی، مغز و اعصاب، کودکان، تغذیه از بهترین پزشکان تبریز بهره می‌گیرد و آماده خدمت‌رسانی به هموطنان محترم است.

کدام پزشکان در کلینیک چکاپ تبریز حضور دارند؟

دکتر آرش احمدی و دکتر شهرزاد یحیوی (متخصص داخلی)، دکتر سیما منظوری و دکتر فهیمه ناصرعلوی (متخصص قلب و عروق)، دکتر لیلا شباهنگ و دکتر گیتا کاشی زنوزی (متخصص زنان و زایمان)، دکتر سارا جعفری (متخصص داخلی، فوق‌تخصص روماتولوژی)، دکتر فرهاد میرزایی (جراح و متخصص مغز و اعصاب)، دکتر الفت و دکتر اقبال (تغذیه)، دکتر نسیم قبادی، دکتر مهرک رضایی، دکتر تترونتن (روانشناسی)، دکتر اصغری (متخصص کودکان)

ساعات کاری کلینیک چکاپ تبریز به چه صورت است؟

کلینیک چکاپ تبریز از شنبه تا پنج‌شنبه در ۲ نوبت صبح و عصر در خدمت همشهریان گرامی می‌باشد.

نوبت‌دهی کلینیک چکاپ تبریز به چه صورت است؟

کلینیک چکاپ تبریز در کناب نوبت‌دهی حضوری و تلفنی با بهره‌گیری از سیستم‌های نوین اقدام به راه‌اندازی سامانه نوبت‌دهی هوشمند نموده است که مراجعه‌کنندگان عزیز می‌توانند در کمترین زمان و بالاترین سرعت ممکن، نوبت خود را از پزشک موردنظر خود دریافت کنند.

شماره تماس کلینیک چکاپ تبریز چیست؟

شماره تلفن کلینیک چکاپ تبریز ۰۴۱۳۳۳۰۹۵۶۱ می‌باشد. همکاران ما آماده‌ی پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

کلینیک چکاپ تبریز کجاست؟

نشانی کلینیک چکاپ تبریز: تبریز، ولی‌عصر، خیابان شریعتی، تقاطع پروین اعتصامی، جنب داروخانه دکتر باقرزاده، ساختمان لبخندآفرینان، طبقه چهارم می‌باشد.

چرا باید کلینیک چکاپ تبریز را انتخاب کنیم؟

کلینیک چکاپ تبریز با بهره‌گیری از بهترین پزشکان متخصص و فوق‌تخصص سطح شهر تبریز، در محیطی آرام و بهداشتی با دسترسی خوب، استفاده از تجهیزات و امکانات به روز، بهبود کیفیت سلامتی شما و خانواده‌های‌تان را تضمین می‌کند.